Záhradné pletivá

Uzlové a zvárané pletivá z našej produkcie sa vyznačujú vysokou odolnosťou voči vonkajším faktorom. Tieto vlastnosti sú dosiahnuté pomocou antikoróznej úpravy - pozinkovaním. Rovnako sú zvárané pletivá chránené PVC povrchovou úpravou.

Každé z množstva druhov zváraných pletív dodávame vo forme návinov.

Variabilita tvarov a rozmerov zabezpečí vždy kvalitný výber toho pravého produku pre Vaše potreby. 

Záhradné pletivá   Nachádza sa tu 11 produktov.

Podkategórie

 • Záhradné oplotenia PVC

  Zvárané pletivá s MatNet PVC povlakom sú vytvorené z drôtov usporiadaných v dvoch vzájomne koľmých smeroch a zvarené dohromady v mieste ich prekryvu.

  Zvárané pletivá sú vyrobené z nizkouhlíkového za studena tiahnutého kruhového profilu. PVC povlak je nanesený až po vyzváraní siete v typickej zelenej farbe. Maximálna výška dodávaných sietí je 2000 mm pre uspokojenie aj tých najnáročnejších zákazníkov.

  Naše zvárané pletivá sú dodávané v 20-25 m balíkoch

 • Záhradné oplotenia Zinok

  Zvárané pletivá s MatNet zinok sú vytvorené z drôtov usporiadaných v dvoch vzájomne koľmých smeroch a zvarené dohromady v mieste ich prekryvu.

  Zvárané pletivá sú vyrobené z nizkouhlíkového za studena tiahnutého kruhového profilu. Zinok je nanesený až po vyzváraní siete. Maximálna výška dodávaných sietí je 2000 mm pre uspokojenie aj tých najnáročnejších zákazníkov.

  Naše zvárané pletivá sú dodávané v 20-25 m balíkoch

 • Uzlové pletivo

  Uzlové pletivo predstavuje riešenie oplotenia diaľnic, pastvín, sadov, lesa a pod.

  Vzhľadom na to že mriežka obsahuje bunky rôznej veľkosti v rámci nastaviteľného splietania, ani malé zvieratá nebudú vyvolávať núdzové situácie na priľahlých cestách, malé hlodavce nebudú môcť prechádzať do polí a záhrad a nedovolia prechodu zvierat na ohradené pastviny.

  Táto sieťovina je vyrobená z pozinkovaného drôtu s otočným závesom. Priemer drôtov sa pohybuje od 2.0 mm do 2.5 mm. Výška roštu od 1 m do 2 m, dĺžka valcov 25/50 MP.
  Uzlové oká majú vysokú pružnosť, ktorá významne šetrí stĺpy.

na stránku
Zobrazených 1 - 9 of 11 produktov
Zobrazených 1 - 9 of 11 produktov