Dizajnové brány a oplotenia
Dizajnové oplotenia a brány predstavujú vrchol ponúkaného sortimentu.
Pri týchto výrobkoch sa špecializujeme na rozmerové rady po 0,5m. Naša produkcia predstavuje brány od 3m po 6m v prípade dvojkrídlových brán a až 10m v prípade hlinníkových posuvných brán. Výška brány závisí na klientovi, prípadne na...
Dizajnové oplotenia a brány predstavujú vrchol ponúkaného sortimentu.
Pri týchto výrobkoch sa špecializujeme na rozmerové rady po 0,5m. Naša produkcia predstavuje brány od 3m po 6m v prípade dvojkrídlových brán a až 10m v prípade hlinníkových posuvných brán. Výška brány závisí na klientovi, prípadne na maximálnej výške dodávaného pletiva v prípade pletivovej a panelovej výplne. V prípade profilovej - lamely typu "Z" ja výška limitovaná iba požiadavkov klienta.
Naše hlinníkové produkty predstavuju neobmedzený rad možností.  Brány a oplotenia vytvorené namieru každému klientovi, bez nutnosti zbytočných terénnych a priestorových úprav. Na dodané miery vytvoríme produkt, ktorý bude plnohodnotnou a funkčnou časťou vášho oplotenia. Rovnako Vás nelimituje ani špecifická výška prípadne iné požiadavky. Naše brány a oplotenia sa prispôsobia vašim požiadavkám.
Viac

Dizajnové brány a oplotenia  Nachádza sa tu 27 produktov.

Podkategórie

 • ORLANDO

  Systém Orlando sa vyznačuje obrovskou variablitou využitia. Ľahký, ale za to robustný systém s lamelami 80x20x1,2 mm zabezpečí dokonalý vzhľad oplotenia a taktiež veľmi prirodzený prechod svetla za súčasného odhlučnenia oplotených priestorov.

  Oplotenia a brány podliehajú dôslednému výrobnému procesu  podľa medzinárodných štandardov PN-EN ISO 3834-4 a PN-EN ISO 12944 (M) (C3).

 • ATLANTA

  Systém Atlanta sa teší veľkej obľúbenosti vďaka variabilite využitia a nízkej priehľadnosti. Ľahký a odolný s lamelami tvaru “Z” zabezpečí dokonalý vzhľad oplotenia a taktiež čiastočný prechod svetla za súčasného odhlučnenia oplotených priestorov.

  Oplotenia a brány podliehajú dôslednému výrobnému procesu  podľa medzinárodných štandardov PN-EN ISO 3834-4 a PN-EN ISO 12944 (M) (C3).

 • BOSTON

  Systém Boston  predstavuje nadstavbu orlanda.  Lamely o väčších rozmeroch pridávajú oploteniu na jednoduchosti a vytvárajú vynikajúci dizajnový celok. Veľká odolnosť voči vonkajším vplyvom ako aj voči tlaku a nárazom z Bostonu vytvára obľúbenú voľbu.

  Oplotenia a brány podliehajú dôslednému výrobnému procesu  podľa medzinárodných štandardov PN-EN ISO 3834-4 a PN-EN ISO 12944 (M) (C3).

 • DETROIT

  A Detroit kerítésrendszer a kínálatunkban szereplő legmodernebb rendszer. Időt felülmúló külső kiváló minőségű gyártásmóddal kombinálva. Lézerrel vágott nyílások tökéletes élekkel és a stílusos kiegészítőknek köszönhetően nem csupán egy kerítésről, hanem egy mesterműről van szó. Kiváló árnyékoló és hangszigetelő tulajdonságok.

  A kerítések és kapuk alapos gyártási folyamatok eredményeként jönnek létre a PN-EN ISO 3834-4 és a PN-EN ISO 12944 (M) (C3) nemzetközi szabványoknak megfelelően.

 • MONTANA

  Systém montana sa vyznačuje obrovskou variabilitou využitia. Ľahký ale robustný systém s rámom 60x50x1,5 a lamelami 60x40x1,1 mm osovo vzdialenými 100 mm do max dĺžky 3m zabezpečí dokonalý dizajn oplotenia a veľmi prirodzený prechod svetla. V kombinácii so správne zvolenou zeleňou vznikne nádherné vzdušné a funkčné oplotenie pre moderné rodinné domy.

 • DALLAS

  Dallas je plot, ktorý si nadizajnujete sami. Ultra-moderný systém s lamelami 100x20x1,2  I  80x20x1,2  I  40x20x1,2  I  20x20x1,2 mm, ktoré si môžete usporiadať podľa vašich vlastných preferencií a tak vytvoriť unikátne oplotenie, ktoré nebude mať nikto vo vašom okolí. Nosná konštrukcia - max dĺžka 3m s hrábkou konštrukčného rámu 30/33x22x3 mm. 

 • MINNESOTA

  Systém minnesota je odľahčenou sestrou Montany. Ľahký systém s rámom 60x40x1,5mm osovo vzdialenými 85 mm do dĺžky až 3 metrov. Krásne moderne pevné ale zároveň priehľadné oplotenie s klasickými tvarmi vyhovie hlavne tým ktorý nehľadajú súkromie v nepriehľadnosti oplotenia. Veľmi obľúbený variant mimo mesta v priľahlých obciach a satelitných mestečkách.

 • FLORIDA

  Systém Florida je odľahčenou vertikálnou variantou systému Minnesota. Ľahký a obľúbený systém s lamelami 25x25x1,2 mm vytvoria vinikajúce klasické oplotenie pre akýkoľvek rodinný dom alebo technické využitie pri obytných komplexoch a podnikových budovách.

 • DENVER

  Denver - kovová imitácia klasického drevenného plota prináša klasický vzhľad oplotenia so skvelými vlastnosťami oplotenia 21 storočia. Nepriehľadné ale vzdušné oplotenie pre každú nehnuteľnosť.

 • DENVER EKO

  Odľahčeniejšia sestra oplotenai DENVER bez vnútorných lamiel.Vzdušné, polopriehľadné oplotenie s príjemným nerušivým vzhľadom a vertikálnou orientáciou lamiel.