Chovateľské potreby

Chovateľské pletivá MatNet Voliere. Naše hobby matrix pletivá predstavujú obľúbenú voľbu pre široké množstvo využití pri chove malých hlodavcov, väčších zvierat ale taktiež a hlavne vtáctva. Ponúkame kvalitné talianske pletivá vyzvárané pred povrchovou úpravou pozinkovaním alebo poplastovaním pomocou PVC nástreku. Extrémne odolné vočí pmechanickému oškodeniu a korózii v rámci dvojstupňovej ochrany oceľového drôtu. 

Chovateľské potreby  Nachádza sa tu 1 produkt.

Podkategórie

 • Chovateľské pletivá PVC

  Chovateľské pletivá s PVC povlakom sú vytvorené z drôtov usporiadaných v dvoch vzájomne koľmých smeroch a zvarené dohromady v mieste ich prekryvu.

  Chovateľské pletivá sú vyrobené z nizkouhlíkového za studena tiahnutého kruhového profilu. PVC povlak je nanesený až po vyzváraní siete v typickej zelenej farbe. Maximálna výška dodávaných sietí je 2000 mm pre uspokojenie aj tých najnáročnejších zákazníkov.

  Dodávané v 20 alebo 25m baleniach.

 • Chovateľské pletivá Zinok

  Chovateľské pletivá Zinkové sú vytvorené z drôtov usporiadaných v dvoch vzájomne koľmých smeroch a zvarené dohromady v mieste ich prekryvu.

  Chovateľské pletivá sú vyrobené z nizkouhlíkového za studena tiahnutého kruhového profilu. Zinokový povlak je nanesený až po vyzváraní siete. Maximálna výška dodávaných sietí je 2000 mm pre uspokojenie aj tých najnáročnejších zákazníkov. 

  Svoje využite nachádzajú hlavne pri stavbe voliér ako a ohrád pre zvieratá - hlodavce, vtáctvo atď. 

  Dodávané v 25m baleniach.

 • Príslušenstvo & doplnky

  Doplnky k výrobe klietok a volier.

 • Hliníkové profily

  Hliníkové profily pre výstavbu vlastnej voliery.

 • Sieťové systémy

  Sieťové systémy sú 100% účinné ohradenie pre vtáctvo. Tento systém sa upevňuje po obvode priestoru kovovým lankom a to sa následne upevňuje kovými očkami.

  Používa sa na stavbu výletov pre vtáctvo alebo na ohradenie väčších priestorov (napr. vodné nádrže, voľne prírodné výlety atď.). Takisto má využitie v architektúre ako designový prvok.

Zobrazených 1 - 1 of 1 produktu
Zobrazených 1 - 1 of 1 produktu